Slide Title 1

 

با چه چیزی و چگونه خانه را نظافت کنی؟

  09114135815

این سوالی است که به صورت مکرر از ما می‌پرسند: چگونه خانه خود را تمیز کنیم؟ بالاخره تصمیم گرفتم مقاله ای با عنوان این سوال بنیسم و در رابطه با نکات خانه داری و نکات اساسی نظافت منزل صحبت کنم.

من عاشق ترفند های کوچک (مثل راهنمای تمیز کردن سر دوش حمام) و دستورالعمل هایی برای ساخت تمیز کننده هایی برای نظافت منزل و راه هایی برای مقابله با کثیفی هستم پس تمرکز بر روی نکات کلیدی نظافت بسیار مهم است.

با فرا رسیدن تابستان و تعطیل شدن مدارس، فرزندان‌مان بیشتر زمان را در خانه می‌مانند، به همین دلیل خانه زودتر کثیف و نامرتب می شود و این نکته که ما دست روی دست نگذاریم بسیار مهم است. از حوله های ورزشی گرفته تا ظرف های غذا همه چیز در یک چشم به هم زدن نامرتب می شود و ما باید در این میان برای تمیز کردن وسایل خانه کار بیشتری صورت دهیم.

مقاله ای که برای شما دوستان آماده کرده ام بسیار کاربردی است و نکات ذکر شده در این مقاله می‌توانند برای خانم‌های خانه بسیار کمک کننده باشند، البته این نکات را می‌توانند به آقایان خانه هم آموزش دهند!

ممکن است برخی از این ترفندهای ارائه شده کاملا مبرهن باشند اما ارزش ذکر کردن را دارند.

ما قبلا درباره راهنمای نظافت منزل صحبت کرده ایم. اما به دلیل اینکه تمامی این نکات، مورد علاقه ی من هستند و در امور خانه داری بسیار کاربردی و کارآمد هستند، قصد دارم تا دوباره به آنها بپردازیم. با خواندن این مقاله خودتان را برای موفقیت آماده کنید. با ما تا انتهای مقاله همراه شوید.

بیشتر بخوانید

7 سوال اساسی که قبل از رزرو نظافتچی باید بپرسید!

چه عواملی باعث کثیف شدن استخر می‌شود؟

از چه مواد شوینده و وسایلی برای نظافت منزل استفاده کنیم؟

من پیشنهاد می کنم که مواد شوینده ی خانگی خود را در بخشی از منزل‌تان نگهداری کنید که قابل دسترسی باشند. علت این امر این است که در این صورت دسترسی و استفاده از آنها راحت تر خواهد بود. هم چنین لوازم و مواد شوینده ی کاربردی و محدودی داشته باشید تا هنگام استفاده از آنها، گیج نشوید. برخی از شوینده های چند منظوره وجود دارند که به راحتی روی میز، پنجره ها، روی اجاق گاز و حتی کف پوش ها را تمیز می کنند.

شوینده ها را دور از دسترس کودکان قرار دهید.

شوینده های حمام را زیر سینک حمام و شوینده های آشپزخانه را زیر سینک آشپزخانه نگهداری کنید.

وسیله های پاک کننده ای که 99% نیاز های روزمره من برای تمیز کردن خانه را برطرف می کند به شرح زیر هستند:

  • گردگیر
  • پاک کننده ی همه کاره (من ترکیبی از آب مقطر 3 و 2 قطره مایع ظرف شویی، سرکه، روغن درخت چای می سازم و برای سطوحی مانند کف پوش، شیشه ها، میز و … استفاده می کنم.)
  • چند تکه پارچه برای پاک کردن سطوح مختلف (یکی برای شیشه ها، یکی برای زمین و…)
  • جاروبرقی
  • تی

وسایل نظافت برای سرویس بهداشتی

  • سطلی برای نگهداری از پاک کننده های سرویس بهداشتی
  • فرچه توالت
  • پارچه ای برای پاک کردن زمین
  • شوینده ی حمام مخصوص برس زبر زمین شور

من سالهاست که از تمیز کننده های چند منظوره استفاده می کنم، و وقتی تمیز کردن اتاق ها قرار است طول بکشد و مدت زیادی را برای این کار باید صرف کنم، بسیار عالی عمل می‌کند. من همچنین توصیه می‌کنم در هر طبقه از خانه تی و جارو را داشته باشید و تمیز کننده های تخصصی که زیاد از آنها استفاده نمی‌شود را در جایی دور از محل رفت و آمد قرار دهیم.  (من خودم آنها را را در اتاق شست و شو و کنار لباسشویی نگه داری می کنم.)

با حذف بسیاری از موارد اضافی، خانواده ام از من سوالات کمتری می‌پرسند و سریعتر می‌توانند وسیله ای  را که برای انجام کاری لازم دارند، پیدا کنند.

تلفن تماس:  09114135815

بارکشی دربابل-نظافت دربابل-اپلیکیشن نظافت دربابل-اثاث کشی دربابل-اسباب کشی دربابل

تماس با ما

 باربری خونه به خونه بابل 

09114135815

 info @ babolbarbari.ir

 www.babolbarbari.ir

لینک های مفید

Template Design:Dima Group