Slide Title 1

 

نظافت منزل را به متخصصش بسپار

  09114135815

نظافت منزل در فرهنگ ما ایرانی‌ها اهمیت ویژه‌ای دارد. به همین دلیل درخواست نظافتچی منزل (نظافتچی آقا یا نظافتچی خانم) برای سرویس نظافت منزل یا نظافت ساختمان از شرکت خدماتی نظافتی به شدت زیاد است.

شما برای نظافت منزل خود چه برنامه‌ای دارید؟ چند مدت یکبار نظافت منزل را انجام می‌دهید؟ آیا به علت مشغله زیاد، کارهای خود را به نظافتچی منزل می‌سپارید؟ کار با نظافتچی خانم برایتان راحت‌تر است یا نظافتچی آقا؟ 

توجه کنید در شرکت های نظافتی، تعرفه نظافت منزل متفاوت است و معمولا هزینه نظافت منزل توسط خانم بیشتر از نیروی آقا است. پس از ثبت سفارش شما در بازار "خدمت از ما" به صورت رایگان از چند شرکت خدمات منزل چند پیشنهاد قیمت دریافت می‌کنید و پس از آن می‌توانید نظافتچی منزل را از بین شرکت های خدماتی نظافتی معتبر انتخاب کنید. اگر شما هم به دنبال کارگر نظافت منزل خوب و مورد اطمینان هستید بهتر است ادامه متن را مطالعه کنید.

 

 

پرسش‌های متداول مشتریان نظافتچی منزل و نظافت منزل

نظافت منزل شامل چه مواردی می‌شود؟

نظافت منزل شامل مواردی مثل نظافت منزل، نظافت ساختمان، نظافت راه پله، دیوارشویی، خدمات نظافت داخل خانه مثل نظافت آشپزخانه، سالن پذیرایی، نظافت سرویس بهداشتی، اتاق خواب و ... است. توجه کنید موارد مورد نیاز خود را به دقت انتخاب کنید یا در قسمت مربوط به توضیحات وارد کنید تا بهترین و مناسب‌ترین نظافتچی منزل مرتبط با نیاز شما برایتان ارسال شود.

 

عده‌ای باور دارند نظافتچی منزل مانند خودمان دلسوز نیست و خانه را آن‌طور که دوست داریم تمیز نمی‌کند. در واقع تعرفه نظافت منزل هر چقدر هم که هست، اتلاف پول است. در مقابل، گروهی قرار دارند که نظر دیگری درمورد استفاده از خدمات نظافت منزل و خانه دارند. خانم‌هایی که چند فرزند دارند و یا شاغل هستند، یا آقایان مجردی که وقت رسیدگی به تمیز کردن منزل را ندارند در این گروه قرار می‌گیرند. به عقیده آن‌ها استخدام نظافتچی منزل برای 3 تا 4 ساعت، زمان طلایی را برایشان حفظ و ذخیره می‌کند. 

 

تعرفه نظافت منزل به چه صورت محاسبه می‌شود؟

تعرفه نظافت منزل بر اساس نظافتچی منزل که انتخاب می‌کنید، ساعت مورد نیاز و خدمات اضافه‌ای که درخواست می‌کنید متفاوت است. به عنوان مثال معمولاً تعرفه نظافت منزل توسط خانم بیشتر از نظافتچی آقا است.

پس از ثبت درخواست، چند پیشنهاد قیمت به صورت رایگان برایتان ارسال می‌شود و در صورتی‌که نظافتچی منزل و قیمت پیشنهادی مورد تاییدتان باشد، می‌توانید سفارش نظافت منزل خود را در "خدمت از ما" ثبت کنید تا نظافتچی منزل انتخاب شده برای شما فرستاده شود.

 

 تماس با ما:   09114135815

باربری در بابل-اثاث کشی در بابل- حمل و نقل در بابل

 

تماس با ما

 باربری خونه به خونه بابل 

09114135815

 info @ babolbarbari.ir

 www.babolbarbari.ir

لینک های مفید

Template Design:Dima Group